Barn som spelar fotboll

Våra kontaktpersoner

Bloom har knutit till sig ett nätverk av personer med god insikt i det sociala arbetet i vår kommun.

Genom dem ser vi till att stödet går till de som mest behöver det.

Verksamhetsansvarig, Junis
Andreas Ahlberg
carina.ahlberg@iogt.se

Integrationssamordnare, Nyköpings kommun
Jeremias Varas
jeremias.varas.ruiz@nykoping.se

Coach IM, Nyköpings gymnasium
Hacina Galili
hacina.galili@nykoping.se

Brandkärr
Marco Venegas
marcoantoniova@hotmail.com

Nyköping Folkhögskola
Pernilla Pettersson
pernilla.pettersson@nykoping.fhsk.se

Kurator, Långbergskolan
Beatrice Hagfalk
beatrice.hagfalk@nykoping.se

Nyköping Folkhögskola
Lina Sommevåg
lina.sommevag@nykoping.fhsk.se

KAA, Campus
Anne-Marie Wallin
annemarie.wallin@nykoping.se

Mentor, Nyköpings gymnasium
Anneli "Linkan" Lindquist
anneli.lindquist@nykoping.se

KAA, Campus
Marie Olsson
marie.olsson.1@nykoping.se

Familjeenheten Nyköpings kommun
Petra Pettersson
petra.pettersson@nykoping.se

Skolsköterska, Dammlöt och Västra skolan
Christina Frank
christina.frank@nykoping.se

Kurator, Släbroskolan
Erika Blankasvärd
erika.hilmersson@nykoping.se

Kurator, IM Nyöpings Gymnasium
Maria Karlsson
maria.karlsson.2@nykoping.se

Kurator, Nyköpings gymnasium
Malin Glysing
malin.glysing@nykoping.se

Kurator, Öknaskolan
Ulrica Backman
ulrica.backman@oknaskolan.se

Skolsköterska, Östra skolan
Helene Karlsson
helene.karlsson@nykoping.se

Skolsköterska, Alfa Högstadium
Carolin Malmkvist
carolin.karlsson.1@nykoping.se

MIRA kvinnojouren
Minna Perkiö
kontakt@kvinnojourenmira.se